Sufity Gwieździste niebo

Twój sufit napinany możemy dodatkowo przyozdobić tysiącami gwiazd i nadać mu bajeczny wygląd. Dzięki zastosowaniu technologii światłowodowego oświetlenia możemy umieścić na powierzchni sufitu dowolną ilość punktów świetlnych, które możemy dodatkowo podświetlać na dowolny kolor. Każdy punkcik dodatkowo można przyozdobić kryształową nakładką, co jeszcze bardziej podniesie estetykę sufitu napinanego z gwieździstym niebem. Choć nowoczesny design i wystrój wnętrz oparty jest aktualnie na prostych formach, to coraz więcej naszych klientów (prywatnych oraz firm) potrzebuje czegoś, co nada ich domom, hotelom czy innym lokalom oryginalnego, wyjątkowego i zaskakującego efektu wizualnego. Takiej jakości oraz kreatywnego rozwiązania dla wnętrz mogą Państwo szukać np. w produkcie,jakim jest sufit gwieździste niebo (efekt jak z baśni, idealny dla marzycieli).

Sufit gwieździste niebo to technologia bazująca na tzw. konstrukcjach napinanych. Decydując się na wykończenie w postaci sufitu gwieździste niebo, mają Państwo również pewność, że użyty do ich wykonania materiał jest całkowicie odporny na działanie wilgoci oraz, że tak zagospodarowaną powierzchnię można dowolnie kształtować, dopasowując do nieregularności pomieszczenia, czy też indywidualnego projektu klienta pragnącego wprowadzić do swojego domu efekt, jaki daje sufit gwieździste niebo. Warto mieć świadomość, że sufit gwieździste niebo to nie tylko doskonałe walory estetyczne, ale również najwyższa jakość oraz troska o najdrobniejsze detale. Dokładamy wszelkich starań, aby sufit gwieździste niebo usatysfakcjonował każdego klienta – cały czas zwiększamy zakres naszych umiejętności, optymalizując działania pod kątem potrzeb zleceniodawcy.

Sufit „Gwieździste niebo” jest najbardziej tajemniczy i magiczny z oferowanych przez nas konstrukcji napinanych tego rodzaj. Dzięki prostemu efektowi wizualnemu osiągniętemu między innymi przy wykorzystaniu wielokrotnego lustrzanego odbicia już niedługo Państwa mieszkanie może zostać skąpane w blasku tysięcy gwiazd. Ich ilość zależy jedynie od potrzeb i wymagań klienta – dzięki technologi światłowodowego oświetlenia możemy łatwo pokryć nimi całą powierzchnię o dowolnej wielkości (oraz nadając gwiazdom dowolny kolor). By dodatkowo podnieść jakość efektu wizualnego sufitu gwieździste niebo, każdy punkt świetlny może otrzymać kryształową nakładkę, dzięki której jego blask zostanie delikatnie rozproszony. Wszystkich zainteresowanych sufitem gwieździste niebo zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu – z przyjemnością doradzimy wybór możliwie najlepszych rozwiązań.