Sufity lustrzane

Sufity lustrzane to najpopularniejsze rozwiązanie z szerokiej gamy sufitów napinanych. Cudownie się prezentują w nowoczesnym wnętrzu mieszkania prywatnego, jak również w wytwornej restauracji czy sali weselnej.

Sufit lustrzany – spektakularny efekt lustra na suficie

Największą zaletą takich sufitów jest lustrzane odbicie, które optycznie powiększa pomieszczenie i nadaje mu zmysłowej elegancji. Wnętrze staje się jaśniejsze dzięki efektowi odbicia światła, dziennego czy sztucznego. Sufit wydaje się być wyżej niż w rzeczywistości. W ten sposób zyskujemy wrażenie wyjątkowej przestronności. Lustrzane sufity pozwalają błyskawicznie odmienić oblicze standardowego, nudnego wnętrza.

Dopasuj nowoczesne sufity lustrzane do swojego wnętrza

Nowoczesne sufity lustrzane dostępne są w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Oferujemy kilkadziesiąt kolorów powłok lustrzanych, które bez problemu można dopasować do wystroju domu. Sufit napinany z lustrzanym wykończeniem idealnie skomponuje się z kolorem i fakturą mebli, ścian i podłogi. To uniwersalne rozwiązanie dla aranżacji w każdym stylu – od loftowego po klasyczny. Designerski akcent z nutą elegancji w Twoim domu lub biurze. Do lustrzanego sufitu możemy dodać oświetlenie punktowe, które dodadzą szyku każdemu pomieszczeniu.