Sufit Gwieździste niebo

Twój sufit napinany możemy dodatkowo przyozdobić tysiącami gwiazd i nadać mu bajeczny wygląd. Dzięki zastosowaniu technologii światłowodowego oświetlenia możemy umieścić na powierzchni sufitu dowolną ilość punktów świetlnych, które możemy dodatkowo podświetlać na dowolny kolor – w ten oto sposób może powstać sufit gwieździste niebo!  Każdy punkcik dodatkowo można przyozdobić kryształową nakładką, co jeszcze bardziej podniesie estetykę sufitu z gwiazdami. Choć nowoczesny design i wystrój wnętrz oparty jest aktualnie na prostych formach, to coraz więcej naszych klientów (prywatnych oraz firm) potrzebuje czegoś, co nada ich domom, hotelom czy innym wnętrzom oryginalnego, wyjątkowego i zaskakującego efektu wizualnego. Takiej jakości oraz kreatywnego rozwiązania dla wnętrz mogą Państwo szukać np. w produkcie, jakim jest sufit z gwiazdami (efekt jak z baśni, idealny dla marzycieli).

SUFIT Z GWIAZDAMI – TWÓJ PRYWATNY KOSMOS

Sufit gwieździste niebo to technologia bazująca na tzw. konstrukcjach napinanych. Decydując się na wykończenie w postaci sufitu gwieździste niebo, mają Państwo również pewność, że użyty do ich wykonania materiał jest całkowicie odporny na działanie wilgoci oraz, że tak zagospodarowaną powierzchnię można dowolnie kształtować, dopasowując do nieregularności pomieszczenia, czy też indywidualnego projektu klienta pragnącego wprowadzić do swojego domu efekt, jaki daje sufit gwieździste niebo. Warto mieć świadomość, że sufit z gwiazdami to nie tylko doskonałe walory estetyczne, ale również najwyższa jakość oraz troska o najdrobniejsze detale. Dokładamy wszelkich starań, aby sufit w gwiazdy usatysfakcjonował każdego klienta – cały czas zwiększamy zakres naszych umiejętności, optymalizując działania pod kątem potrzeb zleceniodawcy.

SUFIT GWIAZDY NIE TYLKO DLA GWIAZD

Sufit gwieździste niebo jest najbardziej tajemniczy i magiczny z oferowanych przez nas konstrukcji napinanych. Dzięki prostemu efektowi wizualnemu osiągniętemu między innymi przy wykorzystaniu wielokrotnego lustrzanego odbicia już niedługo w Waszym domu możecie cieszyć się gwieździstym niebem każdego wieczora. Ich ilość zależy jedynie od potrzeb i wymagań klienta – dzięki technologii światłowodowego oświetlenia możemy łatwo pokryć nimi całą powierzchnię o dowolnej wielkości (oraz nadając gwiazdom dowolny kolor). By dodatkowo podnieść jakość efektu wizualnego sufitu, gwiazdy mogą otrzymać kryształową nakładkę, dzięki której ich blask zostanie delikatnie rozproszony. Wszystkich zainteresowanych sufitem gwieździste niebo zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu – z przyjemnością doradzimy wybór możliwie najlepszych rozwiązań.

tagi: sufit gwiazdy, sufit gwieździste niebo, sufit z gwiazdami