Sufity podświetlane, linie świetlne w sufitach napinanych

Technologia, która obecnie dostępna jest powszechnie w branży remontowo-wykończeniowej, sprawia, że nasza oferta może zaoferować Państwu coraz więcej i w coraz lepszej jakości wykonania. Wśród najpopularniejszych produktów w tej kategorii znajdują się między innymi sufity podświetlane (redukują do zera liczbę widocznych źródeł światła – lamp, halogenów itp.).

Wspomniany rodzaj sufitów (sufity podświetlane) należy do kategorii konstrukcji napinanych. Alternatywa ta jest o wiele łatwiejsza w montażu oraz bardziej wytrzymała od tradycyjnych sufitów podwieszanych, a dzięki temu gwarantuje naszym klientom maksymalny poziom satysfakcji z poczynionej w nie inwestycji. Ufamy, że oferowane przez nas usługi wprowadzą Państwa dom w XXI wiek i pomogą osiągnąć trwałe i estetyczne efekty, przy niewielkim nakładzie finansowym, gdyż sufity podświetlane można mieć w swoim domu już przy bardzo atrakcyjnym nakładzie pieniędzy.

Jeśli chodzi o sufity podświetlane, to oprócz wspomnianego wyżej ograniczenia widocznych źródeł światła, można im przypisać także perfekcyjne i równomierne oświetlenie całego pokoju. W zależności od koncepcji lub gustu klienta możemy wykonać tą konstrukcję w dwóch wariantach – gładką taflę światła (w dowolnym kolorze) w odcieniu matowym lub z efektem lustrzanym. Efekt stworzony przy pomocy sufitów podświetlanych popularny jest zwłaszcza w mieszkaniach i domach urządzonych zgodnie z nowoczesnymi wyznacznikami designu, mającymi podkreślić surowe piękno wystroju oraz funkcjonalność pomieszczeń.