Sufit napinany z nadrukiem

Masz ulubione zdjęcie? A może podobają Ci się nowoczesne grafiki? Udostępnij je nam, a my wydrukujemy je na Twoim suficie lub ścianie i dodatkowo podświetlimy. Dzięki temu Twoje wnętrze będzie dokładnie odzwierciedlało Twój charakter.

Sufity napinane z nadrukiem – efektowne rozwiązanie do domu

Sufity napinane z nadrukiem dają mnóstwo możliwości aranżacji każdego wnętrza. Niebieskie, bezchmurne niebo, korony drzew czy morska woda – technologia nadruku daje nam możliwość umieszczenia wybranego zdjęcia lub grafiki na suficie. Możemy nadrukować dowolny obraz na każdy rodzaj sufitu, na całą jego powierzchnię lub tylko na jej fragment. Sufit może mieć dowolny kształt.

Nadruk wykonujemy na wybranym przez klienta typie folii: folii błyszczącej, matowej, satynowej czy transparentnej. Przy zastosowaniu sufitu transparentnego nadruk możemy dodatkowo podświetlać, co jeszcze bardziej uwydatni jego piękno. Do nadruku stosujemy tylko najlepsze technologie UV i ECO-SOLVENT.

Dlaczego warto wybrać sufit napinany z nadrukiem?

Możliwość wykonania nadruku daje Ci nieskończenie wiele możliwości dekoracyjnych. Od Ciebie zależy, jaką grafikę umieścisz na suficie lub ścianie. Dodatkowo podświetlony sufit może pełnić funkcję dodatkowego oświetlenia w pomieszczeniu.

Poza aspektem estetycznym nowoczesny sufit napinany z nadrukiem ma szereg innych zalet. Jest szybki w montażu, bardzo lekki i odporny na wilgoć i pęknięcia. Nie wymaga regularnego malowania jak w przypadku tradycyjnego sufitu.