Sufity napinane (m.in. Barrisol) i podwieszane / Łódź i Piotrków trybunalski

Oferta montażu sufitów napinanych oraz podwieszanych

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wszystkie najnowsze metody wykończenia wnętrz. Jedną z naszych specjalności są sufity napinane typu Barrisol oraz sufity podwieszane, które wykonujemy głównie na terenie miast: Łódź i Piotrków Trybunalski oraz na terenie całego kraju.

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na wzorowy efekt przy użyciu najnowocześniejszych materiałów oraz technologii. Doskonałym tego przykładem są sufity napinane, które stanowią innowację w dziedzinie wykończenia sufitów i są doskonałą alternatywą dla sufitów podwieszanych. Ich niesamowita wytrzymałość mechaniczna, odporność na wilgoć oraz możliwość dowolnego kształtowania ich powierzchni, czyni z nich produkt na miarę XXI wieku, dostępny z naszą pomocą dla klientów z Łodzi oraz Piotrkowa Trybunalskiego.

Innowacyjne rozwiązanie oraz doskonała wytrzymałość, jaką posiada każdy sufit napinany typu Barrisol, bazują na właściwościach i rozciągliwości materiału PVC. Użycie go sprawia, że cała konstrukcjajest także bardzo lekka, a szeroka gama odmian zapewnia odpowiedni efekt wizualny (błyszczący, matowy itd.). Sufity napinane typu Barrisol rozciąga się w całości na wcześniej przygotowanej konstrukcji przytwierdzonej do ścian pomieszczenia. W przeciwieństwie do sufitów podwieszanych taka konstrukcja nie wymaga szpachlowania i malowania, a jedynie podgrzania powierzchni aż do uzyskania odpowiedniego napięcia materiału PVC.

Sposób ten pozwala na tworzenie nieregularnych kształtów, fal, załamań, marszczeń, które nie tylko wyglądają bardzo estetycznie, ale i mogą w prosty sposób oddać indywidualne potrzeby i wymagania, jakie klient stawia sufitom napinanym typu Barrisol. Technika ta jest również uwzględniana coraz częściej w projektach architektów wnętrz oraz projektantów zajmujących się ich aranżacją (np. chcących uzyskać efekt trójwymiarowości). Konstrukcja ta jest dodatkowo ciągle ulepszana, co pozwala sufitom napinanym na całkowite zignorowanie wymogów i przeszkód, jakie stawia przed nimi powierzchnia, do której powinny się dopasować. Sufity Barrisol pozwalają na dodatek na stworzenie lustrzanego odbicia pomieszczenia, co robi naprawdę eleganckie wrażenie i podkreśla gust domowników. Nasza firma z Łodzi posiada dostęp do wszystkich rozwiązań proponowanych przez największych światowych producentów sufitów napinanych , dlatego mieszkańcy tego miasta (oraz Piotrkowa Trybunalskiego) nie muszą martwić się jakimikolwiek ograniczeniami, co do realizacji ich koncepcji.

Usługi montażu sufitów podwieszanych oraz sufitów napinanych, z pomocą naszej firmy działającej na terenie miast Łódź i Piotrków Trybunalski oraz całego kraju, obejmują takie odmiany, jak:

  • sufity lustrzane
  • sufity świecące
  • nadruki na suficie
  • wykonanie gwieździstego nieba
  • nanoszenie wzorów w określonym kolorze na materiał, z którego wykonany jest sufit napinany
  • sufity wyspowe
  • sufity satynowe
  • sufity napinane Barrisol
  • wszystkie nietypowe kształty i formy, jakie zamówi Klient (sufity Barrisol bardzo łatwo podają się dowolnej zmianie kształtu nie tracąc przy tym na estetyce i funkcjonalności).

Nasze sufity napinane (oraz sufity podwieszane) w nowoczesny i estetyczny sposób wzbogacą każde wnętrze! Do kontaktu zapraszamy wszystkich klientów – szczególnie z Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego. Warto postawić na jakość – sufity napinane typu Barrisol na pewno Państwa nie zawiodą!