Sufity napinane Łódź – Efekt

NOWOCZESNE SUFITY PODWIESZANE – ELEGANCJA I SZYK W TWOIM DOMU

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wszystkie najnowsze metody wykończenia wnętrz. Jedną z naszych specjalności są nowoczesne sufity podwieszane czyli sufity napinane które wykonujemy głównie na terenie miast: Łódź i Piotrków Trybunalski oraz na terenie całego kraju. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na wzorowy efekt przy użyciu najnowocześniejszych materiałów oraz technologii. Doskonałym tego przykładem jest sufit napinany, który stanowi innowację w dziedzinie wykończenia sufitów i jest doskonałą alternatywą dla sufitu podwieszanego. Ich niesamowita wytrzymałość mechaniczna, odporność na wilgoć oraz możliwość dowolnego kształtowania ich powierzchni, czyni z nich produkt na miarę XXI wieku, dostępny z naszą pomocą dla Klientów z Łodzi oraz Piotrkowa Trybunalskiego.

SUFIT NAPINANY, CZY MOŻE SUFIT PODWIESZANY?

Współpracując z Klientami z Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego i innych miast, postaraliśmy się opracować bogaty asortyment z najwyższej półki. Sufity podwieszane nie są jedynym rozwiązaniem – innowacyjne techniki oraz doskonała wytrzymałość, jaką posiada każdy napinany sufit, bazują na właściwościach i rozciągliwości materiału PVC. Użycie go sprawia, że cała konstrukcja jest także bardzo lekka, a szeroka gama odmian materiału zapewnia odpowiedni efekt wizualny (błyszczący, matowy itd.). Sufity napinane rozciąga się w całości na wcześniej przygotowanej konstrukcji przytwierdzonej do ścian pomieszczenia. W przeciwieństwie do sufitów podwieszanych taka konstrukcja nie wymaga szpachlowania i malowania, a jedynie podgrzania powierzchni aż do uzyskania odpowiedniego napięcia materiału PVC. Sposób ten pozwala na tworzenie nieregularnych kształtów, fal, załamań, marszczeń, które nie tylko wyglądają bardzo estetycznie, ale i mogą w prosty sposób oddać indywidualne potrzeby i wymagania, jakie Klient stawia sufitom napinanym. 

RODZAJE SUFITÓW NAPINANYCH

Usługi montażu sufitów podwieszanych oraz sufitów napinanych, z pomocą naszej firmy działającej na terenie miast Łódź i Piotrków Trybunalski oraz całego kraju, obejmują takie odmiany, jak: • sufity lustrzane • sufity świecące • nadruki na suficie • wykonanie gwieździstego nieba • nanoszenie wzorów w określonym kolorze na materiał, z którego wykonany jest sufit napinany • sufity wyspowe • sufity satynowe • sufity podwieszane • wszystkie nietypowe kształty i formy, jakie zamówi Klient.

Oferujemy wysokiej klasy usługi i nowoczesne sufity zarówno na terenie Łodzi, jak i Piotrkowa Trybunalskiego. Nasze sufity podwieszane oraz napinane charakteryzuje najwyższa jakość, bowiem dokładamy wszelkich starań, aby usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających Klientów. Mamy świadomość, że nasi zleceniodawcy zasługują na możliwie najlepsze sufity podwieszane, w związku z czym z przyjemnością pomagamy wybrać optymalne i wydajne rozwiązania. Od samego początku działalności firmy, za najistotniejszy priorytet uznajemy zadowolenie Klienta, dlatego dzielimy się wysoką wiedzą merytoryczną oraz doświadczeniem nabywanym w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim i pozostałej części kraju.

SUFITY NAPINANE I PODWIESZANE ŁÓDŹ

Każdy pracownik naszej firmy to fachowiec i profesjonalista, przed którym sufity podwieszane i napinane nie mają żadnych tajemnic. Niezależnie od tego, czy chodzi o Łódź, czy może o Piotrków Trybunalski, każde zlecenie realizuje doświadczony specjalista w swojej dziedzinie. Stawiamy przede wszystkim na nieustanny rozwój i regularne podnoszenie kwalifikacji, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Wizytówką, z której jesteśmy zdecydowanie najbardziej dumni, jest liczba w pełni usatysfakcjonowanych Klientów, zarówno w Łodzi oraz Piotrkowie Trybunalskim, jak i na terenie całego kraju. Sufity podwieszane i napinane, to od lat nasza specjalność oraz szansa na nowoczesne wnętrza, wiemy zatem, jak zrealizować nawet najtrudniejsze zlecenia. Nasze sufity napinane (oraz sufity podwieszane) w estetyczny sposób wzbogacą każde nowoczesne wnętrze! Do kontaktu zapraszamy wszystkich Klientów – szczególnie z Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego. 

CZYM RÓŻNIĄ SIĘ SUFITY PODWIESZANE OD SUFITÓW NAPINANYCH?

Zanim zdecydujesz się na jedno z tych rozwiązań, warto poznać różnice techniczne pomiędzy tymi dwoma rodzajami sufitów. To pozwoli wybrać najlepsze i w pełni dopasowane rozwiązanie. Wiedza na temat zalet i wad każdego z rozwiązań pomoże dobrać rodzaj sufitu idealnie dobrany do danego pomieszczenia.

SUFITY PODWIESZANE – ZALETY I WADY

Montaż sufitów podwieszanych jest doskonałą decyzją w przypadku, gdy mamy do czynienia z sufitem nieidealnym. Pozwala zamaskować wszelkie niedoskonałości, nierówności, które często wynikają z niedociągnięć budowniczych – szczególnie w nieco starszym budownictwie. Zastosowanie sufitów podwieszanych zalecane jest w bardzo wysokich pomieszczeniach. Takie rozwiązanie pozwala nieco obniżyć sufit i sprawić, że pomieszczenie staje się bardziej przytulne. Sufity podwieszane są proste montażu. Do profili stalowych mocuje się płyty kartonowo gipsowe lub kasetony. Niestety klasyczny sufit podwieszany może obciążać strop, na co nie w każdym przypadku można sobie pozwolić. Jest jednak inne rozwiązanie…

NOWOCZESNE SUFITY PODWIESZANE, CZYLI O SUFITACH NAPINANYCH

Naszym Klientom proponujemy bardziej innowacyjne rozwiązanie – sufity napinane. Pełnią one podobną funkcję co sufity podwieszane, jednak wykonane są przy użyciu innych technologii. Płyty kartonowo gipsowe zastępuje specjalna membrana wykonana z PCV. Konstrukcja odznacza się niezwykłą lekkością i estetyką. Skoro już jesteśmy przy estetyce… Zdecydowaną zaletą sufitów napinanych jest duży wybór wariantów kolorystycznych i możliwość zastosowania podświetlenia, a także różnych rodzajów materiałów. Chcesz optycznie powiększyć pomieszczenie? Wybierz sufit napinany z połyskująca jak lustro membraną. Stworzy odbicie – niczym lustro, co powiększy optycznie przestrzeń. Świetnie prezentują się napinane sufity podświetlane. Źródła LED rozmieszczone przy suficie – lub pod jego powierzchnią, tworzą niesamowity efekt, a całe wnętrze nabiera niezwykłego charakteru.

MONTAŻ SUFITÓW NAPINANYCH

Wykonujemy kompleksowy montaż sufitów napinanych. Czas montażu zależny jest od powierzchni sufitu, ale naszym specjalistom zajmuje zwykle tylko kilka godzin. Montaż nowoczesnych sufitów podwieszanych przebiega bez kurzu i brudu. To niezwykle komfortowe!

Montaż sufitów napinanych wykonujemy na terenie Łodzi, a także okolicznych miast.